icon

Bus Simulator 2015

2.3

4.8

5

Çevrimiçi otobüs kullanın

1.3M

Bu uygulamayı oyla

Bus Simulator 2015 Los Angeles, Berlin, Roma, Alaska gibi dünyanın çeşitli yerlerindeki farklı otobüs hatlarında otobüs kullanabileceğiniz bir 3D sürüş oyunudur.

Çeşitli kontrol sistemleri arasından seçim yapabilirsiniz: hız ölçer kullanabilirsiniz (cihazınızı yanlara doğru eğerek döndürün) ya da dokunmatik ekranı kullanın (ekranı döndürmek için dokunun). Bunun yanı sıra, Bus Simulator 2015'i farklı kameraları kullanarak oynayabilirsiniz: birinci kişi olarak otobüsün içinden, geniş görünümden ve üçüncü kişi görünümünden.

Beklendiği gibi, Bus Simulator 2015'teki senaryolardan her birinin kendine özgü özellikleri mevcuttur. Bu şekilde, örneğin, Alaska daha az trafikle donmuş tundra iklimi sunarken, Los Angeles araçların her yerde olduğu daha şehir içi bir görünüm sunar.

Modlara gelince, Bus Similator 2015 tekli oyuncu olarak oynayabileceğiniz bir yarış moduna, bir şehir ve otobüsü seçerek sadece o şehrin etrafında sürüş yapabileceğiniz serbest moda sahiptir.

Bus Similator 2015 iyi grafiklere ve çok fazla içeriğe sahip bir sürüş simülatörüdür. Bazı kusurları olmasına rağmen yine de oldukça eğlenceli bir deneyim sunar.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü bir sürüm gerektirir.

Uptodown X